Kontakti

Privātuma politika

Paziņojums par fizisko personu datu apstrādi

SIA Hydrox  ievāc, apstrādā, glabā, dzēš un aizsargā fizisku personu datus izmantošanai vietnes https://hydrox.lv/ vajadzībām, pamatojoties uz Personas datu aizsardzības regulu Nr.2016/679 un citiem LR spēkā esošiem normatīviem aktiem.

Saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, kuri pārvalda fizisko personu datu apstrādes noteikumus, SIA Hydrox ievēro šādus principus:

Privātuma politika

Privātuma politika attiecas uz ikviena lietotāja datu apstrādi. Privātuma politika sniedz informāciju par to, kā SIA Hydrox vāc, apstrādā, glabā, kopīgo, dzēš un aizsargā personas datus. SIA Hydrox nodrošina likumīgu, godprātīgu personas datu apstrādi.

Personas datu apstrādes kategorijas

Personas datu kategorijas ir atkarīgas no tā, kā lietotājs izmanto https://hydrox.lv/ mājaslapu. SIA Hydrox ir tiesīga apstrādāt šādas personas datu kategorijas:

Personas datu apstrādes pamats

Nolūki personas datu apstrādāšanai

Personas datu iegūšana

SIA Hydox iegūst lietotāja personas datus, kad lietotājs:

Personas datu glabāšanas laika posms

SIA Hydrox ir tiesīgs apstrādāt un glabāt personas datus, kamēr:

Gadījumā, ja vēlaties pilnībā dzēst savus Personas datus vai veikt izmaiņas tajos, vai arī jums radušies jebkādi jautājumi par jūsu Personas datu izmantošanu, lūdzam sazināties ar SIA Hydrox pa e-pastu: info@hydrox.lv

Personas datu koplietošana

Personas datu aizsardzība

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Sīkdatņu politika

Atcelt